Menu

Kobieta Dla Kobiet O Kobietach

Lesbijka w wielkim mieście.

Hetero? Biseksualna? Lesbijka? Hmm...Trudne tematy w wielkim mieście.

kobietadlakobietokobietach

Ile z was ukrywa swoją orientację w szkole, w pracy, w domu? Ile z was codziennie gra kogoś kim nie jest? Macie poczucie, że nigdzie nie pasujecie? Która z was mówi otoczeniu, że jest biseksualna tylko dlatego, że sądzi, że heteronormatywne społeczeństwo łatwiej się pogodzi z tym licząc, że jest dla was jeszcze nadzieja i pewnie i tak skończycie z facetem i gromadką dzieci u boku.

To problemy jakie dotyczą większości z nas, ale udawanie, granie dzień w dzień kogoś kim nigdy nie będziecie i karmienie swojego otoczenia złudzeniami jest wyczerpujące i sprawie, że macie ciągle powracające wrażenie, że nigdzie nie pasujecie.

Ja mimo, że nigdy nic nie udawałam, a przynajmniej starałam się i od najmłodszych lat uświadamiałam moją mamę, że będę z tą osobą, która pokocham i nie ważne będzie dla mnie wyznanie, kolor skóry, czy płeć to do tej pory mam wrażenie, że nigdzie nie pasuje...zbyt kobieca na lesbijkę przez co większość sądzi, że chce się zabawić i tylko spróbować czegoś nowego z kobietą do heteryków nie chcę pasować, bo trochę dziwnie by było gdybym częściej się oglądała za kobietami niż mój facet. W sumie to właśnie tak wyglądał mój związek z facetem to ja mu mówiłam "Patrz jaka ładna dziewczyna" ;)

I tak właśnie wiecznie walczę o przynależenie tam gdzie bym chciała, a nie tam gdzie mnie inni zaszufladkowali.

© Kobieta Dla Kobiet O Kobietach
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci